طراحی پرتال (پورتال-portal)

کد آموزش پورتال: 7

تاریخ: سه شنبه یكم مرداد ماه 1398

طراحی و پیاده سازی وب سایت ها و انواع پورتال با مدیریت و کاربری آسان و امنیت بالا جزئی از تخصص ماست.

طراحی و پیاده سازی وب سایت ها و انواع پورتال با مدیریت و کاربری آسان و امنیت بالا جزئی از تخصص ماست.  توربو وب متشکل از کادری مجرب و آموزش دیده یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی پورتال  یا پرتال است. طراحی های اختصاصی می تواند کمک های فراوانی به شما جهت ایجاد بستر مناسب شغلی نماید از این رو ما در نظر داریم که بررسی کلی داشته باشیم در رابطه با طراحی پورتال یا طراحی پرتال. پورتال، در واقع یک درگاه، دروازه یا مکانی است که اطلاعات، اسناد و امور مهم اعم از اطلاعات و اسناد درون سازمان و سازمانهای مرتبط را بصورت یکپارچه، سازماندهی و مدیریت می نماید و امکان ثبت و تغییر و مدیریت اطلاعات، اسناد، پرسنل و کاربران را بصورتی جامع و به روشهای مختلف تحت وب و تحت شبکه های گوناگون دیگری مانند شبکه های اینترانت و... فراهم می نماید.
ساده ترین تعریف پورتال: وب سایت تک منظوره است و بیشتر راه ارتباط بین صاحب سایت با مشتریان باز می باشد اما پورتال چند منظوره است و ارتباط میان مشتریان با هم و..... که می تواند موجب درآمد زایی باشد وجود دارد.
فرق دیگر بین پرتال و وب سایت: در پرتال کاربران می توانند هر یک صفحه ی شخصی داشته باشند که از طریق مثلا سیستم تیکتینگ (ارتباط با مشتری)، صدور فاکتور، سوال ها و یا صورت حسابهای شخصی داشته باشند مانند پورتال های آموزشی.
طراحی پورتال توربو وب متشکل شده است از بخشهای زیر:
    طراحی پورتال سازمانی
    طراحی پورتال آموزشی
    طراحی پورتال خبری
    طراحی پورتال همایشها و کنفرانسها
کلیه پورتالهای بالا با زبان قدرتمند C# نوشته می شوند و دارای پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و ساده می باشند.

مهم ترین عامل متمایز کننده پورتال های ما بهینه سازی تمامی صفحات و عکسهای سایت می باشد که بدین سبب سایت شما با سرچ موضوعات و عکسها در موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل در نتایج اول قرار گیرد.
تامین امنیت پورتالها طبق استانداردهای روز دنیا به عهده توربو وب می باشد.
کلیه پرتالها دارای ارتباط با پنل پیامکی هستند که می توانید از طریق پیامک جذب مشتری نمائید.

ارسال نظر